O nas

 

debesttravel.pl jest autoryzowanym partnerem Travelplanet.pl S.A.

Spółka Travelplanet.pl działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2005 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Działalność firmy obejmuje sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych wraz z dodatkowymi usługami takimi jak ubezpieczenia turystyczne i wynajem samochodów. Od początku 2001 roku z Travelplanet.pl podróżowało już ponad 1 100 000 Klientów.

Dzięki temu mamy mocne wsparcie i zaplecze.

Na portalu znajdują się oferty najważniejszych polskich touroperatorów posiadających wszystkie niezbędne dokumenty umożliwiające im działalność a co za tym idzie zapewniających bezpieczeństwo naszym klientom.
Gwarantujemy Państwu pomoc i profesjonalną obsługę naszego doświadczonego zespołu.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod naszym numerem Infolinii: +48 795 446 906 działającej od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 22.00

Nasz portal oferuje Państwu szeroką gamę ofert począwszy od ekskluzywnych wyjazdów renomowanych touroperatorów, poprzez wczasy rodzinne, dla singli i dla ciekawych świata imprezy objazdowe.

Rezerwuj tak, jak lubisz i jak jest Ci wygodnie!

W debesttravel.pl dbamy o wygodę naszych Klientów, dlatego wycieczkę, bilet lotniczy czy nocleg w hotelu zarezerwujesz u nas tak, jak Ci wygodnie – telefonicznie, przez Internet lub w Salonie Podróży Wałbrzych, ul. Wieniawskiego 70

Dlaczego warto nam zaufać?

 1. Ponad 100 tysięcy ofert

  Nie musisz odwiedzać wielu stron internetowych w poszukiwaniu wakacji. W Debesttravel.pl znajdziesz oferty wszystkich najlepszych biur podróży w jednym miejscu!

 2. Gwarancja najniższej ceny

  Żadnej wycieczki nie kupisz taniej w innym internetowym biurze podróży czy stacjonarnym biurze ani u żadnego pośrednika ani organizatora.

 3. Minimum formalności

  Prosty proces sprzedaży sprawia, że wszystkich formalności możesz dopełnić w jeden dzień. W naszym biurze możliwa jest rezerwacja oferty i wylot w ten sam dzień.

 4. Wygodne płatności

  Za wycieczkę zapłacisz tak jak Ci wygodnie, czyli przelewem tradycyjnym lub gotówką.

 5. Bezpieczny proces rezerwacji

  Nad bezpieczeństwem i poprawnością procesu rezerwacji w Internecie czuwa profesjonalny zespół konsultantów, dostępny w każdej chwili przez 7 dni w tygodniu.

 6. Pewna rezerwacja

  Rezerwując wycieczkę w naszym biurze, uzyskasz szybkie potwierdzenie płatności i miejsc, co zwiększa pewność Twojego pobytu w wymarzonym hotelu i miejscu.

 

Właścicielem serwisu Debesttravel.pl jest Dariusz Deierling - Salon Podróży >> De. best travel <<,  z siedzibą w Wałbrzychu przy ul. Wieniawskiego 70; NIP 8861564010 z oddziałem Salonu Podróży (autoryzowany stacjonarny punkt obsługi klienta) mieszczącym się w Wałbrzychu przy ul. Wieniawskiego 70.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500